ROLETY ZEWNĘTRZNE

Obecnie, coraz częściej decydujemy się na montaż rolet zewnętrznych w oknach. Głównym powodem, bez wątpienia jest poczucie bezpieczeństwa i zwiększenie prywatności poprzez przesłonięcie okna lub drzwi balkonowych. Wydawać by się mogło, że takie rozwiązanie jest przeznaczone zwłaszcza do nowych budynków, jednak nic bardziej mylnego. Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne mogą być elementem także starszego domu, wybudowanego wiele lat temu.

Nowoczesne rolety przeciwsłoneczne montowane po zewnętrznej stronie domu pełnią funkcję dodatkowej izolacji termicznej okien (latem chłodniej, zimą cieplej). Przy ich zastosowaniu redukujemy koszty związane z ogrzewaniem budynku w sezonie zimowym. Co więcej, żaluzje przeciwsłoneczne dobrze chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Kompleksowo redukują nadmiar światła w pomieszczeniu prowadząc do przyjemnego zaciemnienia. Każdego dnia będą sobie także skutecznie radzić z nadmiernym hałasem dobiegającym z zewnątrz. Dzięki nim, wyciszymy pomieszczenie i będziemy mogli cieszyć się spokojem. Roleta zewnętrzna pełni także rolę dodatkowego zabezpieczenia okna i jednocześnie wpływa pozytywnie na komfort życia użytkowników oraz poprawienie ich bezpieczeństwa.
Istnieje możliwość zastosowania sterowania ręcznego, elektrycznego i zdalnego poprzez smartphone. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej profili, co pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby klientów i dopasować osłony idealne do każdego rodzaju okna. Rolety można doposażyć w różnego rodzaju przełączniki, piloty, centralki i inne dodatki zwiększające komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Wykonane są zazwyczaj z aluminium. Dodatkowo, montaż rolet zewnętrznych jest bezinwazyjny i sprawny. Rolety zewnętrzne pełnią także funkcję estetyczną budynku. Dobrze komponują się z każdym rodzajem elewacji, stylem i aranżacją oraz cechuje je odporność na wysokie temperatury i warunki atmosferyczne m.in. w przypadku silnego wiatru, czy deszczu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Dodatkowe zabezpieczenie.
  • Izolacja termiczna.
  • Sterowanie ręczne, elektryczne lub za pomocą smartphone.
  • Redukcja kosztów związanych z ogrzewaniem budynku.
  • Możliwość instalacji na każdym etapie budowy – różne typy systemu.
ZAPYTAJ O PRODUKT

SYSTEM ADAPTACYJNY

System adaptacyjny

SYSTEM PODTYNKOWY

System podtynkowy

SYSTEM NADSTAWNY

System nadstawny

Kolory profili - pancerz PA39

Profile_kolory